23 marca odbyły się zawody sportowe w ramach Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkoły SP 25, SP 51 i nasza SP 3.

Pierwszy mecz zaczęliśmy bardzo dobrze prowadząc już po kilku minutach 1:0 z SP 25. Na początku  3 tercji wynik był nadal korzystny dla Nas, prowadziliśmy 2:1. Niestety zmęczenie i brak koncentracji spowodowały, że w minutę straciliśmy 2 bramki i ostatecznie przegraliśmy pierwszy mecz 3:2.

Drugi mecz z SP 51 był dużo łatwiejszy, cały czas prowadziliśmy mecz, rywal za często na naszej połowie nie gościł, ale brak skuteczności i jakości w rozegraniu akcji nie przynosił korzyści punktowej. Ostatecznie udało się wygrać mecz 1:0.  Ogólnie z postawy i zaangażowania zespołu mogę być zadowolony, niedosyt jednak pozostaje bo przegraliśmy różnicą bramek, mnie strzeliliśmy, bo tak jak wcześniej wspomniałem kulała skuteczność.

Po średnio udanych zawodach poszliśmy odpocząć do pizzerii, gdzie każdy mógł delektować się przepyszną pizzą w Piza Hut i jak najszybciej zapomnieć o porażce zawodów.