Drugi dzień świętowania w Trójce za nami. Dzień Edukacji Narodowej to nasze wspólne święto – uczniów i wszystkich pracowników szkoły. Dodatkowo w Trójce 14 października to także Dzień Patrona.
Nasi uczniowie składali nam dziś życzenia, padło wiele miłych słów, a SU przygotował dla wszystkich pracowników bardzo praktyczne upominki.
Zostały też ogłoszone wyniki plebiscytu. Nagrodę w kategorii „Pomocna dłoń” otrzymała p. Dagmara Nawrocka, a w kategoriach „Wyrozumiałość”, „Pomysłowość”, „Sprawiedliwość”  i „Uśmiech” nagrody powędrowały do p. Anny Sztulpy. GRATULUJEMY!
Z okazji Dnia Patrona uczniowie wykonywali zadania takie, jak np. namalowanie komiksu inspirowanego życiem Bolesława Krzywoustego oraz rozegrali mecze unihokeja.