Bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas bardzo ważne, dlatego przed zbliżającymi się feriami zaprosiliśmy do szkoły przedstawicieli Straży Miejskiej i Policji, by przypomnieli uczniom zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Mundurowi przestrzegali przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz ostrzegali przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko drzew, ulic i rzek. Udzielili również wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu. Na koniec, przypomnieli o zasadach zachowania się na drodze, szczególnie po zmroku, kiedy niezbędne stają się elementy odblaskowe oraz o postępowaniu podczas nieobecności osób dorosłych w domu.

Życzymy słonecznych, śnieżnych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych!